Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Матеріал | термопластична резина |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile |
| Довжина (см) | 11 |
| Довжина | 8 - 11.9 см |
| Діаметр (см) | 3 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 3 мм |
| Матеріал | термопластична резина |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile |
| Довжина (см) | 11 |
| Довжина | 8 - 11.9 см |
| Діаметр (см) | 3 |