Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Атласна жіноча довга спідниця - чорний цвет, M (є розміри)
В наявності
Код:003941609
Характеристики Атласна жіноча довга спідниця - чорний цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Стиль | вечірній |
| Міжнародний розмір | |
| Застібка | без застібки |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Фасон | приталений |
| Тканина | Атлас |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спідниця |
| Ширина по стегнам | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 35см; L - 36см |
| Довжина виробу, см | S - 107см; M - 107см; L - 107см |
Читати повністю
Сховати
Опис Атласна жіноча довга спідниця - чорний цвет, M (є розміри)
Атласна жіноча довга спідниця — елегантна та витончена модель, яка додає образу легкості й благородного блиску. Гладка атласна тканина красиво переливається при русі, створюючи ефектний і жіночний силует.
Спідниця має розкльошений крій, що м’яко струмує донизу та забезпечує свободу кроку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Атласна жіноча довга спідниця - чорний цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Атласна жіноча довга спідниця - чорний цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1300') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1040') ]] ₴