Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Бензиновий генератор 5,0/5,5 кВт 25 л 4-тактний ручний/електричний 220V SGC POWER GS 6500 (EU)
| Виробник | SGC POWER |
| Вага | 78 кг |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Напруга | 220 В |
| Ємність топливного баку | 25 л |
| Бренд | SGC POWER |
| Витрати палива | 1,5-2 л/год |
| Мoдель | GS 6500 (EU) |
| Назва товару | Генератор |
| Номинальный ток | 22,7 А |
| Об'єм масляного картера | 1,1 л |
| Мощность | 5,0/5,5 кВт |
| Робочий об'єм двигуна приводу | 420 см³ |
| Размер | 690*510*560мм |
| Система запуска | ручний/електричний |
| Тактність двигуна | 4-х тактний |
| Тип | Бензиновый |
| Частота | 50 Гц |
Читати повністю
Сховати
Опис Бензиновий генератор 5,0/5,5 кВт 25 л 4-тактний ручний/електричний 220V SGC POWER GS 6500 (EU)
Генератор бензиновий SGC POWER GS 6500 оптимально підходить для аварійного електропостачання: кемпінг, колісний будинок, будинок, магазин, офіс, транспортний засіб, човни та яхти, промислові пристрої. Незамінний у місцях, де немає ліній електропередач або вимкнено електрику. Надійний і простий у використанні. Зручна ергономічна панель керування дає змогу з легкістю працювати з агрегатом і не потребує додаткових навичок.
Особливості:
• Модель обладнана фірмовим чотиритактним бензиновим двигуном із примусовим повітряним охолодженням.
• Двигун відповідає всім європейським стандартам якості.
• Синхронний генератор — що дає змогу витримувати пікові навантаження й короткочасні перепади та видавати якісну електрику на виході.
• Альтернатор із мідною обвиткою, завдяки чому генератор має тривалий термін експлуатації.
• Вбудований регулятор вихідної напруги (AVR).
• Вольтметр на панелі показує вольтаж, що дає змогу контролювати вихідну напругу генератора та бути впевненим, що все обладнання, під'єднане до генератора, працюватиме стабільно.
• Легкий ручний запуск, електрозапуск за допомогою ключа.
• Низька витрата палива.
• Модель має колеса та зручні ручки для транспортування генератора від місця зберігання до місця експлуатації. Перед початком експлуатації обов'язково ознайомтеся з інструкцією.
Відгуки та питання про - Бензиновий генератор 5,0/5,5 кВт 25 л 4-тактний ручний/електричний 220V SGC POWER GS 6500 (EU)
[[ getCurrentDecimal('25292') ]] ₴