Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Бездротовий маршрутизатор Mercusys AC10
| Виробник | |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Тип антени | Фіксована незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Особливості | MU-MIMO |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Глибина | 94 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Бездротовий маршрутизатор Mercusys AC10
Максимум розваг завдяки двом діапазонам Wi-Fi AC10 підтримує стандарт 802.11ac і забезпечує швидкість Wi-Fi до 1200 Мбіт/с, що в три рази вище швидкості попереднього стандарту 802.11n. Використовуйте діапазон 2.4 ГГц (до 300 Мбіт/с) для перегляду веб-сторінок, пошти та соцмереж, а діапазон 5 ГГц (до 867 Мбіт/с) - для ресурсоємних завдань, таких як HD-стрім або онлайн-ігри.
Широке покриття Чотири зовнішні антени 5 дБі забезпечують широке покриття Wi-Fi вдома або в офісі, а технологія Beamforming дозволяє AC10 виявляти місце розташування під'єднаних пристроїв і концентрувати Wi-Fi сигнал в їхньому напрямку для стабільнішого під'єднання.
Технологія MU-MIMO Завдяки MU-MIMO AC10 взаємодіє відразу з декількома пристроями, забезпечуючи вищу швидкість для під'єднаних пристроїв порівняно з роутерами стандарту AC, збільшуючи загальну пропускну здатність мережі.
Проста покрокова настройка Просте встановлення в три етапи - незалежно від того, підтримує ваш інтернет-провайдер попередні налаштування чи ні, необхідно лише дотримуватися поетапні інструкції веб-інтерфейсу для налаштування AC10 за лічені хвилини.
Плавна робота IPTV Підтримка IGMP Proxy/Snooping, моста та Tag VLAN забезпечує передачу потокового сигналу через певні гігабітні порти LAN, оптимізуючи трансляцію відео у високій роздільній здатності.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Особливості: MU-MIMO Стандарт Wi-Fi 802.11: ac (до 867 Мбіт/c) Швидкість Wi-Fi: 867 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Тип антени: незнімні Кількість антен: 4 Захист інформації: WEP Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2 Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 2 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11b Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11g Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Підтримка транспортних протоколів: IPSec Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 114 мм Висота: 26 мм Глибина: 94 ммВідгуки та питання про - Бездротовий маршрутизатор Mercusys AC10
[[ getCurrentDecimal('990') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('990') ]] ₴