Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Маршрутизатор Netis N3D
| Виробник | NETIS |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Швидкість Wi-Fi | 1167 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Підтримка VPN | так |
| Також шукають | для дому |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Глибина | 182 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Netis N3D
Бездротовий дводіапазонний маршрутизатор Netis N3D АС1200 забезпечує одночасне підключення на двох частотах при швидкості бездротової передачі даних до 867 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц. Це робить його ідеальним для великих будинків з кількома пристроями. Підтримується протокол IPv6 та функція Netis Easy Mesh для забезпечення безшовного WiFi вдома, в квартирі та офісі.Особливості
- Повна підтримка пристроїв стандарту 802.11a/b/g/n/ac
- Одночасна підтримка підключень на частотах 2.4 ГГц (до 300 Мбіт/с) та 5 ГГц (до 867 Мбіт/с)
- Підтримка різних видів підключень до мереж WAN як маршрутизатора: точки доступу DHCP, підтримка статичних IP-адрес, PPPoE, L2TP, PPTP, Dual Access
- Декілька режимів бездротової роботи: Точка доступу (АР), Повторювач, Клієнт,підтримка Multi-SSID зі створенням окремих додаткових мереж для гостей та друзів
- 4 антени чутливістю з коефіцієнтом посилення 5 дБі
- Прості налаштування безпеки бездротового доступу одним натисканням кнопки WPS
- Інтелектуальне керування оптимальним використанням смуги пропускання кожним комп’ютером
- Контроль доступу до Інтернету: фільтрація IP-адрес, фільтрація MAC-адрес, фільтрація доменів залежно від часу
- 100-мегабітні порти забезпечують високу швидкість підключення EthernetШвидке налаштування за допомогою вбудованої багатомовної сторінки керування
- Підтримка IPv6
- Функція Netis Easy Mesh - безшовний WiFi
Відгуки та питання про - Маршрутизатор Netis N3D
0.0
Всього відгуків:0