Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор Tenda AC5
| Виробник | |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Тип антени | Фіксована |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
| Глибина | 127 мм |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Tenda AC5
АС5 - це двохдіапазонний WiFi маршрутизатор, що здатний забезпечити високошвидкісним широкосмуговим доступом до інтернет-мережі на сумарній швидкості до 1167 мбіт/с. (5ГГц - 867 мбіт/с., 2,4ГГц - 300 мбіт/с.).
Пріорітизація трафікуПристрій підтримує роботу у двох діапазонах - 2,4 та 5ГГц під однією WiFi мережею. Tenda AC5 сканує інтернет-середовище і налаштовує мережу на частоту, яку підтримують пристрої користувача.
Налаштування за лічені хвилиниПеренесення даних аккаунта користувача зі старого пристрою на AC5 за лічені хвилини.
Протокол IPv6AC5 підтримує протокол IPv6, що дозволяє значно знизити час на передачу даних і мінімізувати часові проміжки для забезпечення більш стабільної мережі під час онлайн ігор.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Стандарт Wi-Fi 802.11: ac (до 867 Мбіт/c) Швидкість Wi-Fi: 867 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Кількість антен: 4 Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2 Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 3 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11b Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11g Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: IPSec Підтримка транспортних протоколів: IPv6 Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: NAT Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: UPnP Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 200 мм Висота: 34 мм Глибина: 127 мм