Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор Tenda N301
| Виробник | |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Тип антени | Фіксована незнімні |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Режими роботи | точка доступу |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPA2 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]) |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | дешеві |
| Глибина | 90 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор Tenda N301
Маршрутизатор Wi-Fi TENDA N301 - це безпровідний, простий в установці маршрутизатор, який включає в себе точку доступу, 3-портовий комутатор, міст і повторювач. Заснований на стандарті 802.11n, з 2 х 5 дБ посиленими антенами маршрутизатор забезпечує швидкість передачі до 300 Мбіт / сек на далекі дистанції і сумісний з пристроями 802.11 B / G. Tenda N301 створює бездротову мережу для роздачі високошвидкісного інтернету на комп'ютери, ігрові консолі та медіаплеєри з великих відстаней по всьому будинку. Він розширює зону покриття мережі за допомогою WDS, резервує необхідну швидкість завантаження за допомогою QoS.TENDA N301 підтримує останні технології захисту Wi-Fi мережі для запобігання несанкціонованого доступу з Інтернет і всередині бездротової Wi-Fi мережі. Підтримка стандартів WPA і WPA2 гарантує найкраще можливе шифрування для будь-яких ваших бездротових пристроїв. Швидкий майстер настройки Tenda допоможе вам налаштувати маршрутизатор за лічені хвилини. Цей майстер настройки проведе вас по етапах через процес налаштування, допомагаючи вам налаштувати доступ в інтернет, бездротову мережу і безпеку, а також все що потрібно для початку роботи.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Режими роботи: точка доступу Стандарт Wi-Fi 802.11: b (до 11 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: g (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: n (до 300 Мбіт/с) Швидкість Wi-Fi: 300 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 ГГц Тип антени: незнімні Кількість антен: 2 Захист інформації: WEP Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA2 Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 3 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11i (Wi-Fi Protected Access [WPA2] security) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]) Підтримка транспортних протоколів: DDNS Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Функції міжмережевого екрану: демілітаризована зона (DMZ) Функції міжмережевого екрану: фільтрація IP-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація MAC-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація вмісту URL Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 128 мм Висота: 26 мм Глибина: 90 мм