Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блендер Braun MQ 50236 MWH
| Виробник | |
| Вага | 0.65 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | чопер |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Габарити | 208 х 68 х 62 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Braun MQ 50236 MWH
Додаткове лезо для ідеальних результатів.
До 4 разів точніші результати* завдяки PowerBell VPlus технології. Додаткове фрезерне лезо та 6 внутрішніх ребер створити більшу взаємодію між їжею та лезами.
* порівняно з Braun MQ10.000P на мигдальному молоці
Швидке, легке та точне приготування.
MultiQuick 5 надає вам 1 регульовану швидкість режим турбо,колесо керування та двигун потужністю 1000 Вт для швидкого та ефективного змішування.
Зберігає вашу кухню бездоганною.
MultiQuick 5 оснащений технологією SplashControl для запобігання розбризкуванню під час змішування
Змінюйте насадки одним кліком і відчуйте універсальність.
Швидше кріплення аксесуарів EasyClick Plus завдяки більшим, зручнішим у використанні кнопкам та інтуїтивно зрозумілій конструкції прямого крою.
Колір: білий Тип: занурювальний Потужність: 1000 Вт Ємність мірної склянки: 0.6 л Подрібнювач: з подрібнювачем Ємність міні-подрібнювача: 500 мл Насадки та ножі: ніж для подрібнення Насадки та ножі: насадка-блендер Насадки та ножі: насадка-вінчик Додаткові ємності: мірний стакан Додаткові ємності: чопер Кількість швидкостей: 2 Матеріал ніжки блендера: метал Функції: турборежим Матеріал корпусу: пластик Режими роботи: блендер Режими роботи: збивання Режими роботи: подрібнення Особливості: леза з нержавіючої сталі Особливості: плавне регулювання швидкості Габарити: 208 х 68 х 62 мм Вага: 0.65 кг