Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блендер Braun MQ 55307 MBK
| Виробник | |
| Вага | 0.6 кг |
| Кількість швидкостей | 25 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | чорний |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Режими роботи | приготування пюре |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі |
| Габарити | 208 х 68 х 62 мм |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | насадка-вінчик |
| Додаткові ємності | чаша подрібнювача |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | турборежим |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Braun MQ 55307 MBK
Занурювальний блендер серії MultiQuick 5 Pro. Максимальна потужність двигуна: 1000 Вт. Кількість швидкостей: 25 + турбо режим. Колір чорний. У комплектацію входить: моторний блок із системою EasyClick Plus (Type: HB501BI); металева блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією PowerBel VPlus та SplashControl; насадка подрібнювач на 500 мл; віночок для збивання та перемішування; насадка для приготування пюре; мірна склянка з чіткою мірною шкалою на 600 мл.
Тип: занурювальний Потужність: 1000 Вт Ємність мірної склянки: 0.6 л Подрібнювач: з подрібнювачем Ємність міні-подрібнювача: 500 мл Насадки та ножі: ніж для подрібнення Насадки та ножі: насадка для пюре Насадки та ножі: насадка-блендер Насадки та ножі: насадка-вінчик Додаткові ємності: мірний стакан Додаткові ємності: чаша подрібнювача Кількість швидкостей: 25 Матеріал ніжки блендера: метал Функції: імпульсний режим Функції: турборежим Матеріал корпусу: пластик Режими роботи: блендер Режими роботи: збивання Режими роботи: подрібнення Режими роботи: приготування пюре Особливості: захист двигуна від перегріву Особливості: леза з нержавіючої сталі Габарити: 208 х 68 х 62 мм Вага: 0.6 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Блендер Braun MQ 55307 MBK
0.0
Всього відгуків:0