Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.6 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Імпульсний режим | |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 560 Вт |
| Ємність склянки | 0.5 л |
| Насадки та ножі | насадка подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | приготування пюре |
| Особливості | тихий двигун постійного струму |
| Габарити | 17 x 24.5 x 11 см |
| Також шукають | недорогі |
| Подрібнювач | без подрібнювача |
| Склянки і інші ємності | мірний стакан |