Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блендер Gorenje HBC564QW
| Виробник | |
| Вага | 1.2 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | подрібнювач |
| Додаткові ємності | чаша для смузі |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 560 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.5 л |
| Функції | імпульсний режим |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | плавне регулювання швидкості |
| Габарити | 5.1 x 35.5 x 5.1 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Gorenje HBC564QW
Економічний і надійний
Надійний двигун високої потужності Вас не підведе. Він енергоефективний і має збільшений термін служби.
Легко готувати і очищатиПісля використання просто зніміть насадку для подрібнення і промийте її під проточною водою. Так її зручно зберігати.
Тип: занурювальний Потужність: 560 Вт Ємність мірної склянки: 0.5 л Подрібнювач: з подрібнювачем Ємність міні-подрібнювача: 500 мл Насадки та ножі: насадка-блендер Насадки та ножі: насадка-вінчик Насадки та ножі: подрібнювач Додаткові ємності: чаша для смузі Кількість швидкостей: 2 Матеріал ніжки блендера: метал Функції: імпульсний режим Матеріал корпусу: метал Матеріал корпусу: пластик Режими роботи: блендер Режими роботи: збивання Режими роботи: змішування Режими роботи: подрібнення Особливості: плавне регулювання швидкості Габарити: 5.1 x 35.5 x 5.1 см Вага: 1.2 кг Колір: білийВідгуки та питання про - Блендер Gorenje HBC564QW
0.0
Всього відгуків:0