Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал | Неіржавна сталь + скло |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вес | 3.3 кг |
| Довжина кабелю живлення | 1 м |
| Колір | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | HE33 |
| Объем | 1.5 л |
| Мощность | 500 W |
| Режими | 2 швидкості + імпульсний режим |
| Розміри | 20.5 × 18.5 × 38.5 см |
| Тип питания | Від мережі |