Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блендер стаціонарний TEFAL PERFECT MIX+ BL87G831
В наявності
Код:003571280
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блендер стаціонарний TEFAL PERFECT MIX+ BL87G831
| Виробник | |
| Вага | 4.55 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | чорний |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 2000 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Додаткові ємності | чаша для смузі |
| Матеріал ніжки блендера | пластик |
| Функції | колка льоду |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Габарити | 19.2 x 21.5 x 40.6 см |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Відгуки та питання про - Блендер стаціонарний TEFAL PERFECT MIX+ BL87G831
0.0
Всього відгуків:0
Блендер стаціонарний TEFAL PERFECT MIX+ BL87G831
[[ getCurrentDecimal('6726') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6253') ]] ₴
