Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блендер Tefal BL87G831
| Виробник | |
| Вага | 4.55 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Матеріал корпусу | |
| Колір | чорний |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Ємність мірної склянки | 0.6 л |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність великого подрібнювача | 2000 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення |
| Додаткові ємності | чаша для смузі |
| Матеріал ніжки блендера | пластик |
| Функції | колка льоду |
| Режими роботи | подрібнення |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Габарити | 19.2 x 21.5 x 40.6 см |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Блендер Tefal BL87G831
Потужний мотор 1200 ВтВисокошвидкісний блендер Tefal PERFECTMIX+ BL87G831 має мотор потужністю в 1200 Вт, що дозволяє в лічені секунди впоратися навіть із найтвердішими продуктами.Ексклюзивні лезаШість лез із нержавіючої сталі з ексклюзивною технологією Powelix забезпечують ефективне змішування та неймовірні результати день за днем.Імпульсний режимДля роботи з деякими інгредієнтами, де важлива швидкість та мінімальний час, використовуйте імпульсний режим – він миттєво дозволить використовувати всі 28000 обертів на хвилину, щоб шість нержавіючих лез максимально ефективно впоралися з подрібненням.Простота використанняЗавдяки 3 встановленим програмам (смузі, колка льоду, самоочищення) Perfectmix + полегшує користування пристроєм та дозволяє легко насолоджуватися всіма улюбленими рецептами: здоровими коктейлями, ніжними молочними шийками, морозивом, коктейлями, хумусом та багатьма іншими.Термостійка чашаЧаша з великою ємністю 2 л ідеально підходить для всієї родини, вона виготовлена з термостійкого скла без ризику пошкодження, тоді як склянка об'ємом 600 мл дозволяє насолоджуватися ідеальними напоями в дорозі.
Тип: стаціонарний Потужність: 1200 Вт Ємність мірної склянки: 0.6 л Подрібнювач: з подрібнювачем Ємність великого подрібнювача: 2000 мл Насадки та ножі: ніж для подрібнення Додаткові ємності: спортивна пляшка Додаткові ємності: чаша для смузі Кількість швидкостей: 3 Матеріал ніжки блендера: пластик Функції: імпульсний режим Функції: колка льоду Матеріал корпусу: пластик Режими роботи: збивання Режими роботи: змішування Режими роботи: подрібнення Особливості: LED-підсвічування Габарити: 19.2 x 21.5 x 40.6 см Вага: 4.55 кг Колір: чорний