Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення 1stPlayer 550W (FK-550-BK-EU)
| Виробник | |
| Розмір, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 550 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 24+8 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputCurrent +12V1 | 45A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення 1stPlayer 550W (FK-550-BK-EU)
Ефективність вище 85% при типовому навантаженні. Ідеальне поєднання охолодження і безшумності з гідравлікою 12 см. OVP, OPP, UVP, SCP Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 550 Вт Модульне підключення кабелів: не має Модуль PFC: активний Підключення материнської плати: 24+8 pin Підключення процесора: 4+4pin Підключення відеокарти: 2x(6+2pin) Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Кількість роз'ємів SATA: 4 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 15A OutputСurrent +3,3V: 15A OutputCurrent +12V1: 45A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Інше: вентилятор із гідродинамічним підшипником Розмір, мм: 150 х 140 х 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 150
Відгуки та питання про - Блок живлення 1stPlayer 550W (FK-550-BK-EU)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення 1stPlayer 550W (FK-550-BK-EU)
[[ getCurrentDecimal('1715') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1715') ]] ₴