Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення 2E 850W GAMING Solid Power Pro (2E-SP850BRSMII-120)
| Виробник | |
| Потужність | 850 Вт |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 5 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення 2E 850W GAMING Solid Power Pro (2E-SP850BRSMII-120)
Блоки живлення 2E GAMING Solid Power Pro формату ATX 12V 3.1v, Gen 5.1 з напів модульним підключенням кабелів для продуктивних комп’ютерних систем. Сучасна схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів та потужна+12B лінія на виході, показник ККД >85%, сертифікат 80 Plus Bronze, надійна компонентна база та використання стійких до перегрівань тайванських конденсаторів, гарантують стабільне живлення складових ПК та економію електроенергії в процесі експлуатації. Тип БЖ: для майнінгу Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 850 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 2x4+4pin Підключення відеокарти: 4x6+2 pin, 1x12VHPWR Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 5 Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 OutputСurrent +5V: 22A OutputСurrent +3,3V: 22A OutputCurrent +12V1: 70.8A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 140
Відгуки та питання про - Блок живлення 2E 850W GAMING Solid Power Pro (2E-SP850BRSMII-120)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення 2E 850W GAMING Solid Power Pro (2E-SP850BRSMII-120)
[[ getCurrentDecimal('4336') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4066') ]] ₴