Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення 2E MASTER POWER (550W), >80, 80+ White, 120mm, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 5xSATA, (2E-MP550-120APFC)
| Виробник | |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| OutputCurrent +12V1 | 38A |
| Тип охолодження | вентилятор |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| Стандарт БЖ | ATX |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Потужність | 550 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Модуль PFC | активний |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення 2E MASTER POWER (550W), >80, 80+ White, 120mm, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 5xSATA, (2E-MP550-120APFC)
Блок живлення 2E MASTER POWER (550W) із кабелем живлення для сучасних персональних комп'ютерних систем середнього рівня складності, офісних ПК. Сертифікований та відповідає стандарту 80+ White. Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 550 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 5 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 OutputСurrent +5V: 18A OutputСurrent +3,3V: 18A OutputCurrent +12V1: 38A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 140 x 150 x 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 140
Відгуки та питання про - Блок живлення 2E MASTER POWER (550W), >80, 80+ White, 120mm, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 5xSATA, (2E-MP550-120APFC)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення 2E MASTER POWER (550W), >80, 80+ White, 120mm, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 5xSATA, (2E-MP550-120APFC)
[[ getCurrentDecimal('2144') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2138') ]] ₴