Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення ASUS 1000 W ROG Strix 1000P Gaming (90YE00W1-B0NA00)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.1 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 5 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 160 х 150 х 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення ASUS 1000 W ROG Strix 1000P Gaming (90YE00W1-B0NA00)
ATX 12V v3.1, 1000 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, 1x12VHPWR, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 83.3A, 1x135 мм, 160 х 150 х 86 мм Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v3.1 Потужність: 1000 Вт Модульне підключення кабелів: Full Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Platinum Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 2x4+4pin Підключення відеокарти: 4x6+2 pin, 1x12VHPWR Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 5 Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 OutputСurrent +5V: 25A OutputСurrent +3,3V: 25A OutputCurrent +12V1: 83.3A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x135 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 160 х 150 х 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 160
Відгуки та питання про - Блок живлення ASUS 1000 W ROG Strix 1000P Gaming (90YE00W1-B0NA00)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення ASUS 1000 W ROG Strix 1000P Gaming (90YE00W1-B0NA00)
[[ getCurrentDecimal('15017') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13909') ]] ₴