Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750W ARGB)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.4 |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputCurrent +12V1 | 62A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Інше | підсвічування RGB |
| Розмір, мм | 86 x 150 x 165 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 165 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750W ARGB)
AZZA 750W PSAZ-750W ARGB — блок живлення потужністю 750 Вт, який забезпечить надійну роботу системного блоку. Виготовлений у формфакторі ATX. Сертифікований за стандартом 80 Plus Bronze, що забезпечує високу енергоефективність і зменшення енергетичних втрат.
За охолодження моделі відповідає 120-міліметровий вентилятор з яскравою ARGB-підсвіткою, забезпечуючи практично безшумну роботу системи. Доступне розумне керування вентилятором за допомогою задньої кнопки керування режимами швидкості та освітлення.
Також блок живлення оснащений усіма необхідними портами для підключення компонентів системи та має фірмовий впізнаваний дизайн, що стане стильним доповненням ПК користувача. Крім того, кількаступеневий захист UVP, OVP, OPP, OCP, SCP забезпечить тривалу та стабільну роботу компонента.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.4 Потужність: 750 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 2x4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4 Підключення відеокарти: 4x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 5 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 15A OutputСurrent +3,3V: 15A OutputCurrent +12V1: 62A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Інше: підсвічування RGB Розмір, мм: 86 x 150 x 165 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 165Відгуки та питання про - Блок живлення Azza 750W (PSAZ-750W ARGB)
[[ getCurrentDecimal('3717') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3717') ]] ₴