Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Chieftec 1250W Polaris (PPS-1250FC)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 1250 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Підключення відеокарти | 6x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 1250W Polaris (PPS-1250FC)
Серія Polaris забезпечує надійний і перевірений досвід CHIEFTEC завдяки високоякісним, сертифікованим 80 PLUS® Gold, повністю модульним джерелам живлення, на передовій сучасних технологій. Блок живлення Polaris має найсучасніший технічний дизайн, включаючи напівмостовий перетворювач LLC з технологією постійного та постійного струму, а також високу щільність потужності, що забезпечує більш високу ефективність та вихідну потужність з більш компактними розмірами.
Тип БЖ: для майнінгу Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 1250 Вт Модульне підключення кабелів: Full Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 2x4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 6 Підключення відеокарти: 6x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 12 Кількість роз'ємів Peripheral: 4 OutputСurrent +5V: 22A OutputСurrent +3,3V: 22A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x140 мм Захист від: AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 160 x 150 x 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 160Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 1250W Polaris (PPS-1250FC)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Chieftec 1250W Polaris (PPS-1250FC)
[[ getCurrentDecimal('10028') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10028') ]] ₴