Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Chieftec 300W (GPF-300P)
| Виробник | |
| Стандарт БЖ | TFX |
| Потужність | 300 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +3,3V | 16A |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 175 x 86 x 65 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 300W (GPF-300P)
Модель GPF-300P - це бюджетний джерело живлення потужністю 300 Вт для виробника системи, виконаний у форматі TFX відповідно до специфікації ATX 2.3 і призначений для використання в компактних корпусах, терміналах і навіть банкоматах. Серед особливостей цього рішення варто відзначити наявність активного PFC, стандартні роз'єми, 80мм тихий вентилятор, 85% ККД при 230 В і хорошу сумісність з системами на базі INTEL і AMD.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: TFX Потужність: 300 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Підключення відеокарти: відсутнє Кількість роз'ємів SATA: 4 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 15A OutputСurrent +3,3V: 16A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x80 мм Захист від: AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 175 x 86 x 65 ммВідгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 300W (GPF-300P)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Chieftec 300W (GPF-300P)
[[ getCurrentDecimal('2327') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2327') ]] ₴