Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Chieftec 400W (APB-400B8)
| Виробник | |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 400 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Модуль PFC | активний |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputCurrent +12V1 | 18A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 400W (APB-400B8)
Модель APB-400B8 відноситься до новітньої і сучасної бюджетної серії блоків живлення CHIEFTEC VALUE, однією з кращих серед всіх представлених рішень на ринку по критеріях ціна / якість / ефективність. Блок володіє широким набором конекторів і довгими рідними кабелями, що спрощує складання системи. Серед усього іншого, в ньому присутній легкий 120мм вентилятор з термоконтролем, що дозволяє йому не видавати зайвого шуму навіть при повному навантаженні системи і забезпечувати реальну вихідну потужність. APB-400B8 сертифікований за стандартами CE, CB TÜV, EAC, має захисту UVP, OVP, SCP, OPP і є оптимальним вибором для недорогого домашнього чи офісного ПК.CHIEFTEC – світовий виробник першокласних корпусів ПК, блоків живлення та комп'ютерних комплектуючих. З моменту свого заснування в жовтні 1994 року компанія Arena Electronic GmbH, яка представляє марку CHIEFTEC , входить в число провідних підприємств комп'ютерної індустрії. Постійні інноваційні розробки, а також інвестиції в сучасне виробниче обладнання по виготовленню десктопів, корпусів типу «башта» і промислових корпусів підкреслюють прагнення до абсолютного лідерства. Численні нагороди минулих років підтверджують даний факт також щодо блоків живлення і комп'ютерної периферії.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 400 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 24 pin Підключення процесора: 4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 1 Підключення відеокарти: 1x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 3 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 18A OutputСurrent +3,3V: 22A OutputCurrent +12V1: 18A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 87 ммВідгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 400W (APB-400B8)
[[ getCurrentDecimal('1910') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1910') ]] ₴