Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Chieftec 450W (CSN-450C)
| Виробник | |
| Стандарт БЖ | SFX |
| Потужність | 450 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputCurrent +12V1 | 37.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 125 x 100 x 64 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 100 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 450W (CSN-450C)
CSN-450C - солідне рішення формату SFX з неймовірною потужністю 450Вт. Більше ніяких зайвих кабелів, завдяки продуманій організації кабельної системи. Наявність сертифіката 80+ Gold говорить сама за себе. Великий 80мм нечутно працює вентилятор відповідає за оптимальне охолодження і відмінно вписується в розміри блоку живлення.
Безпека:
UVP (Захист від пониження напруги в мережі)
OVP (Захист від підвищення напруги в мережі)
SCP (Захист від короткого замикання)
OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку по- окремо))
OTP (Захист від перегріву)
AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора)
SIP (Захист від сплесків і кидків напруги)
Щоб забезпечити входять до складу комп'ютера елементи електричним струмом, вам буде потрібно встановити якісний блок живлення. Приділіть увагу підбору підходящого блоку живлення, так як від його надійності залежить довговічність роботи інших елементів ПК.
Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: SFX Потужність: 450 Вт Модульне підключення кабелів: Full Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 24 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 15A OutputСurrent +3,3V: 18A OutputCurrent +12V1: 37.5А OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x80 мм Захист від: AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 125 x 100 x 64 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 100Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 450W (CSN-450C)
[[ getCurrentDecimal('4830') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4830') ]] ₴