Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Chieftec 500W TASK (TPS-500S-Bulk)
| Виробник | |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Потужність | 500 Вт |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 16A |
| OutputCurrent +12V1 | 38A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Підключення відеокарти | 1x6+2 pin |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 500W TASK (TPS-500S-Bulk)
Блок живлення CHIEFTEC 500W TASK (TPS-500S-Bulk) - це якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги.Блок CHIEFTEC 500W TASK (TPS-500S-Bulk) оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, ефективно охолоджує БЖ і при цьому залишається малошумним.Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У CHIEFTEC 500W TASK (TPS-500S-Bulk) вона складає 500W, що забезпечить живленням усі елементи системи. Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 500 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 1 Підключення відеокарти: 1x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 5 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 16A OutputСurrent +3,3V: 18A OutputCurrent +12V1: 38A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 87 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 140
Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 500W TASK (TPS-500S-Bulk)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Chieftec 500W TASK (TPS-500S-Bulk)
[[ getCurrentDecimal('2863') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2856') ]] ₴