Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Chieftec 550W (CTG-550C)
| Виробник | |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 550 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputCurrent +12V1 | 22A |
| OutputСurrent +12V2 | 22A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 550W (CTG-550C)
Блок CHIEFTEC 500W (CTG-550C) оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 550 Вт Модульне підключення кабелів: Full Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 4 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 22A OutputСurrent +3,3V: 22A OutputCurrent +12V1: 22A OutputСurrent +12V2: 22A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: захист від підвищення температури Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 87 мм
Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 550W (CTG-550C)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Chieftec 550W (CTG-550C)
[[ getCurrentDecimal('4147') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4147') ]] ₴