Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Chieftec 550W POLARIS (PPS-550FC)
| Виробник | |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 45.8A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Потужність | 550 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 550W POLARIS (PPS-550FC)
Chieftec Polaris - серія надійних комп'ютерних блоків живлення. Відповідають стандарту 80 PLUS Gold. Виготовлені на основі перевіреної компонентної бази, що гарантує надійність і стабільність роботи пристрою впродовж тривалого терміну експлуатації.
Дозволяє бути впевненим у чудовій працездатності блоку та стабільному живленню системи. Форм-фактор даного блоку ATX. Дана модель потужністю 550 Вт чудово підійде для збірки продуктивних систем різного призначення (робочі, мультимедійні, ігрові). Передбачене повністю модульне управління кабелями, LLC-перетворювач з технологією DC-DC.
Виріб забезпечить хорошу ефективність роботи із споживанням мінімальної кількості електроенергії. Охолоджується за допомогою активного вентилятора розміром 120 мм.
Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Потужність: 550 Вт Модульне підключення кабелів: Full Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 2x4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 20A OutputСurrent +3,3V: 20A OutputCurrent +12V1: 45.8A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 87 ммВідгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 550W POLARIS (PPS-550FC)
[[ getCurrentDecimal('4977') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4977') ]] ₴