Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Chieftec 550W SteelPower (BDK-550FC)
В наявності
Код:003155904
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Chieftec 550W SteelPower (BDK-550FC)
| Виробник | |
| OutputCurrent +12V1 | 45.5A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 550 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 550W SteelPower (BDK-550FC)
Серія SteelPower від Chieftronic несе з собою безліч престижних особливостей і компонентів із серії PowerPlay у популярний ринок геймінгу. Геймери можуть насолодитися жорстким регулюванням напруги та низькою пульсацією завдяки напівмостовим LLC-перетворювачам із технологією DC-DC, а також преміальними японськими конденсаторами в поєднанні з ефективністю 80PLUS Bronze і повністю модульною системою організації кабелів. Представлена в потужностях 550 Вт, 650 Вт і 750 Вт, серія SteelPower вирізняється висококомпактним дизайном, який дав змогу вмістити все перераховане вище в невеликий 14-сантиметровий корпус зі 120-мм безшумним вентилятором FDB. Конструкція самого блока живлення представлена в суворому стриманому вигляді.
Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 550W SteelPower (BDK-550FC)
[[ getCurrentDecimal('4186') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4171') ]] ₴