Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Chieftec 550W SteelPower (BDK-550FC)
| Виробник | |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 550 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 45.5A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 550W SteelPower (BDK-550FC)
Серія SteelPower від Chieftronic несе з собою безліч престижних особливостей і компонентів із серії PowerPlay у популярний ринок геймінгу. Геймери можуть насолодитися жорстким регулюванням напруги та низькою пульсацією завдяки напівмостовим LLC-перетворювачам із технологією DC-DC, а також преміальними японськими конденсаторами в поєднанні з ефективністю 80PLUS Bronze і повністю модульною системою організації кабелів. Представлена в потужностях 550 Вт, 650 Вт і 750 Вт, серія SteelPower вирізняється висококомпактним дизайном, який дав змогу вмістити все перераховане вище в невеликий 14-сантиметровий корпус зі 120-мм безшумним вентилятором FDB. Конструкція самого блока живлення представлена в суворому стриманому вигляді.
Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 550 Вт Модульне підключення кабелів: Full Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 2x4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 20A OutputСurrent +3,3V: 20A OutputCurrent +12V1: 45.5A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 140 x 150 x 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 140Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 550W SteelPower (BDK-550FC)
[[ getCurrentDecimal('4207') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4177') ]] ₴