Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Chieftec 600W (GPC-600S)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 600 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputCurrent +12V1 | 45A |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 22A |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 600W (GPC-600S)
Блок живлення CHIEFTEC 600W (GPC-600S) - це якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод живлячої напруги. Блок CHIEFTEC 600W оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, ефективно охолоджує БЖ і при цьому залишається малошумним. Блок живлення CHIEFTEC 600W відрізняється хорошим показником коефіцієнта корисної дії (до 80%) і надійністю. Серед інших переваг даної моделі можна відзначити потужність (600 В) і функціональність, досягти якої розробникам вдалося, оснастивши БЖ великою кількістю різноманітних портів для підключення елементів апаратної конфігурації. Серед наявних роз'ємів SATA (6), PCI-E (2), а також Molex (2). Є захист від короткого замикання (SCP), захист від підвищення напруги (OVP), захист від зниження напруги (UVP), захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо (OCP), захист від перевантаження (OPP/OLP).
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 600 Вт Модульне підключення кабелів: не має Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 24 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 22A OutputСurrent +3,3V: 22A OutputCurrent +12V1: 45A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 87 ммВідгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 600W (GPC-600S)
[[ getCurrentDecimal('2837') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2830') ]] ₴