Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Chieftec 650W (CTG-650C)
| Виробник | |
| Потужність | 650 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 8PIN (4+4) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів FDD | 2 |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputCurrent +12V1 | 26A |
| OutputСurrent +12V2 | 26A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 650W (CTG-650C)
Блок CHIEFTEC 650W (CTG-650C) оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 650 Вт Модульне підключення кабелів: Semi Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 8PIN (4+4) Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 4 Кількість роз'ємів FDD: 2 OutputСurrent +5V: 22A OutputСurrent +3,3V: 22A OutputCurrent +12V1: 26A OutputСurrent +12V2: 26A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 87 мм
Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 650W (CTG-650C)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Chieftec 650W (CTG-650C)
[[ getCurrentDecimal('4486') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4486') ]] ₴