Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Chieftec 700W (APB-700B8)
| Виробник | |
| Модуль PFC | активний |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 700 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 54А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 87 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 700W (APB-700B8)
Модель APB-700B8 Bulk відноситься до новітньої й найсучаснішої бюджетної серії блоків живлення Chieftec Value, однієї з найкращих з-поміж усіх представлених рішень на ринку за критеріями ціна/якість/ефективність. Блок має широкий набір конекторів і довгі рідні кабелі, що спрощує збірку системи. З-поміж усього іншого, у ньому є тихий 120 мм вентилятор із термоконтролем, що дає змогу йому не створювати зайвого шуму навіть за повного навантаження системи та забезпечувати реальну вихідну потужність. APB-700B8 сертифікований за стандартами CE, CB TÜV, EAC, має захист UVP, OVP, SCP, OPP і є оптимальним вибором для недорогого домашнього або офісного ПК. Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 700 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2 Підключення відеокарти: 2x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 4 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 20A OutputСurrent +3,3V: 20A OutputCurrent +12V1: 54А OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 140 x 150 x 87 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 140
Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 700W (APB-700B8)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Chieftec 700W (APB-700B8)
[[ getCurrentDecimal('3029') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3029') ]] ₴