Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення Chieftec 750W Polaris (PPS-750FC)
| Виробник | |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 750W Polaris (PPS-750FC)
ATX, 750 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 8, Peripheral - 3, +12V1 - 62.5A, 1x120 мм, 150 x 140 x 87 мм Тип БЖ: модульні Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 750 Вт Модульне підключення кабелів: Full Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 2x4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4 Підключення відеокарти: 4x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 8 Кількість роз'ємів Peripheral: 3 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 22A OutputСurrent +3,3V: 22A OutputCurrent +12V1: 62.5A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 87 мм
Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 750W Polaris (PPS-750FC)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Chieftec 750W Polaris (PPS-750FC)
[[ getCurrentDecimal('5811') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5784') ]] ₴