Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення Chieftec 850W VITA (BPX-850-S)
В наявності
Код:003159080
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення Chieftec 850W VITA (BPX-850-S)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 850W VITA (BPX-850-S)
Блоки живлення Chieftec серії Vita відрізняються конкурентоспроможним співвідношенням ціни та продуктивності, зберігаючи при цьому надійну якість Chieftec. Блоки живлення серії Vita, сертифіковані за стандартом 80Plus Bronze, побудовані за технологією DC-to-DC, що забезпечує підвищену енергоефективність та стабільність.
Серія Vita оснащена наддовгими чорними кабелями, що робить її придатною для геймерів, які збирають свої системи навіть у великих корпусах. Крім того, 120-мм безшумний вентилятор оптимізує баланс між ефективністю охолодження та рівнем шуму.
Серія Vita - це ваш надійний вибір для будь-яких комп'ютерних потреб, що включає в себе всі необхідні сучасні функції захисту та безпеки.
Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 850W VITA (BPX-850-S)
[[ getCurrentDecimal('4040') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4023') ]] ₴