Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення Chieftec 850W VITA (BPX-850-S)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Chieftec 850W VITA (BPX-850-S)
Блоки живлення Chieftec серії Vita відрізняються конкурентоспроможним співвідношенням ціни та продуктивності, зберігаючи при цьому надійну якість Chieftec. Блоки живлення серії Vita, сертифіковані за стандартом 80Plus Bronze, побудовані за технологією DC-to-DC, що забезпечує підвищену енергоефективність та стабільність.
Серія Vita оснащена наддовгими чорними кабелями, що робить її придатною для геймерів, які збирають свої системи навіть у великих корпусах. Крім того, 120-мм безшумний вентилятор оптимізує баланс між ефективністю охолодження та рівнем шуму.
Серія Vita - це ваш надійний вибір для будь-яких комп'ютерних потреб, що включає в себе всі необхідні сучасні функції захисту та безпеки.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 850 Вт Модульне підключення кабелів: не має Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze Модуль PFC: активний Підключення материнскої плати: 20+4 pin Підключення процесора: 2x4+4pin Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4 Підключення відеокарти: 4x6+2 pin Кількість роз'ємів SATA: 6 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 18A OutputСurrent +3,3V: 18A OutputCurrent +12V1: 70.8A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 150 x 140 x 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 140Відгуки та питання про - Блок живлення Chieftec 850W VITA (BPX-850-S)
[[ getCurrentDecimal('3921') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3921') ]] ₴