Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Кермо AMG 2018-Style (Карбон -2026 червоний, 4pin) для Mercedes GLE W167 2018- рр
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кермо AMG 2018-Style (Карбон -2026 червоний, 4pin) для Mercedes GLE W167 2018- рр
| Виробник | |
| Форм-фактор | PS II |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| Потужність | 400 Вт |
| ККД | 85% |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| Модульне підключення | нет |
| Охолодження | 1х80 мм |
| +5V | 15А |
| +3.3V | 16А |
| +12V1 | 30А |
| +12V2 | немає даних |
| +12V3 | нет данных |
| +12V4 | немає даних |
| +5Vsb | 2.5А |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| PCI-E 6pin | 1 |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| SATA | 4 |
| Molex | 3 |
| Floppy | 1 |
| Габарити | 150х140х87 мм |
| Колір | сірий |
Читати повністю
Сховати
Опис Кермо AMG 2018-Style (Карбон -2026 червоний, 4pin) для Mercedes GLE W167 2018- рр
Кермо AMG 2018-Style (Карбон -2026 червоний, 4pin) для Mercedes GLE W167 2018- рр, Mercedes, Mercedes GLE W167 2018- рр, Аксесуари для авто в салон -> Рулі, від виробника GBT, країна виробництво Китай, тип установки В штатні місця. Тільки якісні автоаксесуари від прямого імпортера та виробника, з гарантією та доставкою.
Відгуки та питання про - Кермо AMG 2018-Style (Карбон -2026 червоний, 4pin) для Mercedes GLE W167 2018- рр
0.0
Всього відгуків:0