Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
| Виробник | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 1000 Вт |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 24+8 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Підключення відеокарти | 1х16pin (Gen 5) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Розмір, мм | 150 х 150 х 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
Завдяки можливості забезпечувати вдвічі більшу загальну потужність системи протягом 0.1 мс, випадкові піки потужності ніколи не будуть проблемою. PN1000M забезпечить стабільне живлення для ПК старих моделей та наступного покоління в найближчому майбутньому.Сертифіковано за стандартом 80 Plus Gold, що забезпечує високий рівень енергоефективності при навантаженні до 90% типових навантажень. Кожен пристрій також має золотий рейтинг від Cybenetics.Завдяки використанню основного японського електролітичного конденсатора, активного коригування коефіцієнта потужності (PFC), повно-мостового регулювання рівня ємності (SRC LLC) та топології постійного струму (DC-DC), PN1000M може підтримувати час витримки більше 16 мс при високому навантаженні 80%.Оснащений високоякісним мідним кабелем 16AWG з рельєфним мідним сердечником, стійким до 105C, PN1000M забезпечує потужність до 600 Вт для сучасних графічних процесорів. Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX Потужність: 1000 Вт Модульне підключення кабелів: є Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold Модуль PFC: активний Підключення материнської плати: 24+8 pin Підключення процесора: 2x4+4pin Підключення відеокарти: 1х16pin (Gen 5) Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4 Кількість роз'ємів SATA: 8 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 OutputСurrent +5V: 22A OutputСurrent +3,3V: 22A OutputCurrent +12V1: 83.3A OutputСurrent -12V: 0.3А OutputСurrent +5Vsb: 3А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x135 мм Захист від: NLO Захист від: OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: OTP (захист від перегріву) Захист від: SIP (Захист від стрибків струму і напруги) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: UVP (захист від зниженої напруги) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Інше: вентилятор із гідродинамічним підшипником Розмір, мм: 150 х 150 х 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 150
Відгуки та питання про - Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Deepcool 1000W PN1000M GamerStorm (R-PNA00M-FC0B-JGEU)
[[ getCurrentDecimal('7906') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7845') ]] ₴