Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення Delux DLP-30D 450W
| Виробник | |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 450 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 35A |
| OutputСurrent +3,3V | 32A |
| OutputCurrent +12V1 | 21А |
| OutputСurrent -12V | 0.8А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення Delux DLP-30D 450W
Блок живлення DELUX 450W (DLP-30D) - це якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація і захист від незначних перешкод живлячої напруги. Основним параметром блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У DELUX 450W (DLP-30D) вона становить 450W, що забезпечить живленням усі елементи системи.
Тип БЖ: для комп'ютерів Стандарт БЖ: ATX 12V v2.3 Потужність: 450 Вт Модульне підключення кабелів: не має Підключення материнскої плати: 24 pin Підключення процесора: 4pin Підключення відеокарти: відсутнє Кількість роз'ємів SATA: 2 Кількість роз'ємів Peripheral: 2 Кількість роз'ємів FDD: 1 OutputСurrent +5V: 35A OutputСurrent +3,3V: 32A OutputCurrent +12V1: 21А OutputСurrent -12V: 0.8А OutputСurrent +5Vsb: 2.5А Тип охолодження: вентилятор Діаметр вентиляторів: 1x120 мм Захист від: OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) Захист від: SCP (захист від короткого замикання) Захист від: OVP (захист від підвищенння напруги) Розмір, мм: 140 x 150 x 86 мм (Збірка) Довжина блоку живлення, мм: 140Відгуки та питання про - Блок живлення Delux DLP-30D 450W
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення Delux DLP-30D 450W
[[ getCurrentDecimal('835') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('835') ]] ₴