Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple A2166 96W 20.5V/4.7A, 15V/3A, 9V/3A, 5.2V/3A, USB type-C (A40377)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Apple |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 96 Вт |
| Вихідна напруга | 20.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,7 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple A2166 96W 20.5V/4.7A, 15V/3A, 9V/3A, 5.2V/3A, USB type-C (A40377)
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Apple, тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 96 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Apple Тип роз'єму підключення до ноутбука: USB Type-C Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 96 Вт Вихідна напруга: 20.5 В Вихідний струм (сила струму): 4,7 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple A2166 96W 20.5V/4.7A, 15V/3A, 9V/3A, 5.2V/3A, USB type-C (A40377)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку AlSoft Apple A2166 96W 20.5V/4.7A, 15V/3A, 9V/3A, 5.2V/3A, USB type-C (A40377)
[[ getCurrentDecimal('3358') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3351') ]] ₴