Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1650-78 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.95 A |