Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Acer 19V, 3.42 A, 65W (3.0x1.1) (PSA3832)
| Виробник | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Aspire S7-391-6822 Ultrabook |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1650-80 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Глибина | 30 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку Extradigital Acer 19V, 3.42 A, 65W (3.0x1.1) (PSA3832)
Представляємо якісний і надійний блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL Acer 19V, 3.42 A, 65W (3.0x1.1) (PSA3832), який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним.Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Acer Сумісність з моделями ноутбуків: Aspire S7-391-6822 Ultrabook Сумісні парт-номера блоків живлення: PA-1650-80 Тип роз'єму підключення до ноутбука: 3.0 x 1.1 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 65 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 3,42 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц Ширина: 110 мм Глибина: 30 мм Висота: 50 мм
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Acer 19V, 3.42 A, 65W (3.0x1.1) (PSA3832)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Acer 19V, 3.42 A, 65W (3.0x1.1) (PSA3832)
[[ getCurrentDecimal('962') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('962') ]] ₴