Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (4.0x1.35) (PSA3819)
| Виробник | |
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ZenBook UX32 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 90-XB34N0PW00000Y, ADP-45AW, N45W-01 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 107 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (4.0x1.35) (PSA3819)
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL Asus 19V, 2.37A, 45W (4.0x1.35) (PSA3819)Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків Asus - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Сумісність з: Asus ZenBook UX21, Asus ZenBook UX21E, Asus ZenBook UX31, Asus ZenBook UX31E, Asus ZenBook UX32, Asus ZenBook UX21A, Asus ZenBook UX31A. Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Asus Сумісність з моделями ноутбуків: TP501UA-DN028T Сумісність з моделями ноутбуків: ZenBook UX21 Сумісність з моделями ноутбуків: ZenBook UX21E Сумісність з моделями ноутбуків: ZenBook UX31 Сумісність з моделями ноутбуків: ZenBook UX31A Сумісність з моделями ноутбуків: ZenBook UX31E Сумісність з моделями ноутбуків: ZenBook UX32 Сумісні парт-номера блоків живлення: 90-XB34N0PW00000Y, ADP-45AW, N45W-01 Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.0 x 1.35 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 45 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 2.37 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц Ширина: 107 мм Глибина: 30 мм Висота: 46 мм
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (4.0x1.35) (PSA3819)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (4.0x1.35) (PSA3819)
[[ getCurrentDecimal('1010') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('892') ]] ₴