Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 4.74A, 90W (5.5x2.5) (PST3815)
| Виробник | |
| Висота | |
| Ширина | |
| Вид | ліцензійний |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Глибина | 30 мм |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 239428-001, 239428-002, 239705-001, 283884-001, 286755-001, 287515-001, 308745-001, 309241-001, 310744-002, 310925-001, 324816-001, 324816-002, 324816-003, 325112-001, 325112-021, ACCOM-C16, F4600A, F4813A, F5104A, PA-1900-05C1, PA3032U-1ACA, PA3097U, PA3097U-1ACA, PA3165U-1ACA, PPP012L |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 4.74A, 90W (5.5x2.5) (PST3815)
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL Asus 19V, 4.74A, 90W (5.5x2.5) (PST3815)Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків Acer - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з нім.Обеспечівает швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.
Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Блок живлення до ноутбука дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Asus Сумісні парт-номера блоків живлення: 239428-001, 239428-002, 239705-001, 283884-001, 286755-001, 287515-001, 308745-001, 309241-001, 310744-002, 310925-001, 324816-001, 324816-002, 324816-003, 325112-001, 325112-021, ACCOM-C16, F4600A, F4813A, F5104A, PA-1900-05C1, PA3032U-1ACA, PA3097U, PA3097U-1ACA, PA3165U-1ACA, PPP012L Тип роз'єму підключення до ноутбука: 5.5 x 2.5 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 90 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 4,74 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц Ширина: 125 мм Глибина: 30 мм Висота: 45 ммВідгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 4.74A, 90W (5.5x2.5) (PST3815)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 4.74A, 90W (5.5x2.5) (PST3815)
[[ getCurrentDecimal('1040') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1040') ]] ₴