Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Сумісність з моделями ноутбуків | XPS13-4040SLV |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 450-11766, 5U092, 9T215, AA22850-L, C9551, CF745, CF823, CF825, CF878, CF989, CM889, DA65NS0-00, DF263, DF266, DF315, DF349, F7970, HF991, LA65NS0-00, LA65NS1-00, LA65NS2-00, LA90PS0-00, LA90PS1-00, MK911, MM545, N2765, N2768, NADP-90KB, NF599, NF642, NX061, PA-10, PA-12, PA-1650-050, PA-1650-05D, PA-1650-06D3, PA-17, PA-1900-02D, PA-1900-02D3, PA-21, RM805, U6166, UC473, XD733, XD757, XD802, YD637, YR733, 0F7970, 310-2860, 310-2862, 310-3149, 310-3399, 310-4408, 310-6325, 3 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 2.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Глибина | 27 мм |