Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 3.25A, 65W (4.0x1.7) High Quality (PSL3867)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Lenovo IdeaPad 310-15ISK IdeaPad 310-15ABR IdeaPad 510S-14ISK IdeaPad 510S-13IKB Lenovo YOGA 510-14ISK Lenovo YOGA 710-15IKB 510-15IKB YOGA 710-15IKB 80V5 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADLX65CLGC2A ADLX65CLGE2A ADLX65CDGE2A ADLX65CCGE2A |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
Опис Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 3.25A, 65W (4.0x1.7) High Quality (PSL3867)
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Lenovo Сумісність з моделями ноутбуків: Lenovo IdeaPad 310-15ISK IdeaPad 310-15ABR IdeaPad 510S-14ISK IdeaPad 510S-13IKB Lenovo YOGA 510-14ISK Lenovo YOGA 710-15IKB 510-15IKB YOGA 710-15IKB 80V5 Сумісні парт-номера блоків живлення: ADLX65CLGC2A ADLX65CLGE2A ADLX65CDGE2A ADLX65CCGE2A Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.0 x 1.7 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 65 Вт Вихідна напруга: 20 В Вихідний струм (сила струму): 3,25 АВідгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 3.25A, 65W (4.0x1.7) High Quality (PSL3867)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Lenovo 20V, 3.25A, 65W (4.0x1.7) High Quality (PSL3867)
[[ getCurrentDecimal('1397') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1397') ]] ₴