Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | UK80V, UL20, UL20A, UL20A-A1, UL30V, UL30Vt, UL30VT-A1, UL50, UL50A, UL50Ag, UL50Ag-A2, UL50Ag-A3B, UL50V, UL50VS, UL50Vs-A1B, UL50Vt, UL50Vt-A1, UL80, UL80A, UL80Ag, UL80Ag-A1, UL80Ag-A2B, UL80VT, UL80Vt-A1, UX50v, V6, V6000, V6000J, V6000V, V6000Va, V68, V6800, V6800V, V68V, V6J, V6V, V6VA, W1, W1000, W1000N, W1Ga, W1Gc, W1N, W1Na, W3A, W3N, W3V, W3Z, W5000, W5000A, W5000Ae, W5000AF, W5000F, W5000Fe, W5000Fm, W5A, W5Ae, W5F, W5Fe, W5Fm, W6A, W6F, W6FP, W7F, X50GL, X50Rl, X51H, X51L, X51R, X51R |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1900-04, PA-1900-05, ADP-90SB, PA-1900-24 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Захист | від перевантажень по струму |