Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Grand-X HP/Compaq (18.5V 3.5A 65W) 7.4x5.0mm (ACHPL65WS1)
| Виробник | |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ProBook 4416s |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 391172-001, 384019-003, PA-1650-02HC, 384019-001, 463958-001 , 463552-001, 519329-003, 463958-001, 519329-002, 519329-003 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,5 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку Grand-X HP/Compaq (18.5V 3.5A 65W) 7.4x5.0mm (ACHPL65WS1)
Блок живлення до ноутбуку Grand-X HP/Compaq (18.5 V 3.5 A 65W) 7.4x5.0mm (ACHPL65WS1) дає можливість ноутбуку функціонувати від звичайної мережі в приміщенні, за допомогою перетворення 220V в необхідні 19 вольт. Підходить до більшості ноутбуків HP/Compaq. Даний блок живлення відповідає стандартам безпеки, має захист від перевантаження, від короткого замикання і від перенапруги. Зарядний пристрій для ноутбука підходить для більшості моделей, які використовують для живлення параметри 18,5 V 3,5 A.Стандартизований блок живлення для ноутбука збереже техніку від несподіваних стрибків напруги, а невеликі розміри блоку і маса забезпечать легке переміщення з одного місця в інше.
Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: HP Сумісність з моделями ноутбуків: Envy 13 Сумісність з моделями ноутбуків: Envy 4 Сумісність з моделями ноутбуків: Envy 6 Сумісність з моделями ноутбуків: Pavilion dv3 Сумісність з моделями ноутбуків: Pavilion dv4 Сумісність з моделями ноутбуків: ProBook 4310s Сумісність з моделями ноутбуків: ProBook 4311s Сумісність з моделями ноутбуків: ProBook 4410s Сумісність з моделями ноутбуків: ProBook 4411s Сумісність з моделями ноутбуків: ProBook 4415s Сумісність з моделями ноутбуків: ProBook 4416s Сумісні парт-номера блоків живлення: 391172-001, 384019-003, PA-1650-02HC, 384019-001, 463958-001 , 463552-001, 519329-003, 463958-001, 519329-002, 519329-003 Тип роз'єму підключення до ноутбука: 7.4 x 5.0 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 65 Вт Вихідна напруга: 18.5 В Вихідний струм (сила струму): 3,5 А Захист: від короткого замикання Захист: від перевантажень по струмуВідгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Grand-X HP/Compaq (18.5V 3.5A 65W) 7.4x5.0mm (ACHPL65WS1)
[[ getCurrentDecimal('616') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('616') ]] ₴