Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 х 3.0(pin inside) |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.15 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |