Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку HP 65W 18.5V 3.5A разъем 7.4/5.1(pin inside) (ED494AA / PPP09L-Е / A40043)
| Виробник | |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.1 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,5 А |
| Глибина | 28 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Висота | 47 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку HP 65W 18.5V 3.5A разъем 7.4/5.1(pin inside) (ED494AA / PPP09L-Е / A40043)
Блок живлення HP 65W Smart AC Adapter (ED494AA) - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить ваш мобільний пристрій додатковим живленням і допоможе заощадити заряд батарей для роботи в дорозі.Блок живлення HP 65W Smart AC Adapter (ED494AA) сертифікований для роботи з ноутбуками HP і захистить ваше устаткування від різких стрибків напруги, навіть при ударах блискавки, а завдяки легкій вазі і компактним розмірам зручно поміститься у вашій сумці для ноутбука HP.HP 65W Smart AC Adapter (ED494AA) сумісний з усіма ноутбуками HP 65W. Вид: оригінальний Сумісність з ноутбуками: HP Тип роз'єму підключення до ноутбука: 7.4 x 5.1 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 65 Вт Вихідна напруга: 18.5 В Вихідний струм (сила струму): 3,5 А Ширина: 106 мм Глибина: 28 мм Висота: 47 мм
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку HP 65W 18.5V 3.5A разъем 7.4/5.1(pin inside) (ED494AA / PPP09L-Е / A40043)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку HP 65W 18.5V 3.5A разъем 7.4/5.1(pin inside) (ED494AA / PPP09L-Е / A40043)
[[ getCurrentDecimal('1209') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1209') ]] ₴