Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Захист | защита от перенапряжения |