Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Acer Note 330T |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |